Nasze osiągnięcia

MAJ

XIII Mistrzostwa Polski Jodo – Zawiercie

kategoria sandan :
1 miejsce Wiktor Bień
3 miejsce Piotr Wawrzyniak
3 miejsce Rafał Wójcik
kantosho Rafał Wójcik

kategoria yondan :
3 miejsce Ziemowit Domański

kategoria godan :
3 miejsce Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
2 miejsce – Meishinkan w składzie (Z. Domański, P. Wawrzyniak, R. Wójcik, P. Nowak)

KWIECIEŃ

Mistrzostwa Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo – Bydgoszcz

kategoria junior :
3 miejsce Wojciech Maciałowicz

MAJ

XII Mistrzostwa Polski Jodo – Krapkowice

kategoria shodan :
3 miejsce Rafał Wojciechowski

kategoria nidan :
3 miejsce Piotr Wawrzyniak
3 miejsce Rafał Wójcik

kategoria sandan :
1 miejsce Ziemowit Domański
2 miejsce Wiktor Bień

turniej drużynowy :
2 miejsce – Meishinkan w składzie (Z. Domański, W. Bień, P. Wawrzyniak, R. Wójcik)

XII Mistrzostwa Polski Iaido – Krapkowice

kategoria sandan :
2 miejsce Ziemowit Domański
3 miejsce Piotr Wawrzyniak

turniej drużynowy :
3 miejsce – Meishinkan w składzie (Z. Domański, W. Bień, P. Wawrzyniak, R. Wojciechowski)

MARZEC

Mistrzostwa Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo – Bydgoszcz

kategoria junior :
1 miejsce Wojciech Maciałowicz

MAJ

XI Mistrzostwa Polski Jodo – Zawiercie

kategoria nidan :
3 miejsce Rafał Wójcik
kantosho Rafał Wójcik

kategoria sandan :
kantosho Wiktor Bień

turniej drużynowy :
2 miejsce – Meishinkan B – w składzie (Z. Domański, W. Bień, P. Wawrzyniak, R. Wójcik)

XI Mistrzostwa Polski Iaido – Zawiercie

kategoria mudan :
1 miejsce Dariusz Borowiak

turniej drużynowy :
2 miejsce – Meishinkan – w składzie (Z. Domański, D. Borowiak, P. Wawrzyniak,)

WRZESIEŃ

XV Mistrzostwa Europy Jodo – Magglingen

kategoria nidan :
3 miejsce – Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań

kategoria godan : 3 miejsce – Adam Kitkowski, Meishinkan Poznań

turniej drużynowy :
3 miejsce (Łukasz Machura, Adam Bieniak, Agnieszka Krawczyk, Tomasz Gabrusewicz)

CZERWIEC

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieży w Kendo – Bydgoszcz

kategoria młodzicy :
3 miejsce Jan Wójcik

MAJ

X Mistrzostwa Polski Jodo – Zawiercie

kategoria shodan :
1 miejsce Piotr Wawrzyniak
2 miejsce Rafał Wójcik

kategoria nidan :
1 miejsce Tomasz Gabrusewicz

kategoria sandan :
2 miejsce Wiktor Bień
3 miejsce Ziemowit Domański

kategoria yondan :
2 miejsce Piotr Urbanek

turniej drużynowy :
3 miejsce – Meishinkan A – w składzie (P. Urbanek, W. Bień, T. Gabrusewicz)
3 miejsce – Meishinkan B – w składzie (Z. Domański, D. Borowiak, P. Wawrzyniak, R. Wójcik)

X Mistrzostwa Polski Iaido – Zawiercie

kategoria mudan :
2 miejsce Dariusz Borowiak

kategoria nidan :
1 miejsce Tomasz Gabrusewicz

kategoria sandan :
2 miejsce Wiktor Bień
3 miejsce Piotr Wawrzyniak
kantosho Rafał Jabłoński

Kategoria yondan :
3 miejsce Tomasz Antkowiak

Kategoria godan :
1 miejsce Adam Kitkowski

PAŹDZIERNIK

XXII Mistrzostwa Europy Iodo – Berlin

kategoria sandan :
2 miejsce Tomasz Antkowiak

kategoria godan :
3 miejsce Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
1 miejsce (Łukasz Machura, Adam Bieniak, Tomasz Antkowiak, Piotr Wawrzyniak)

WRZESIEŃ

XIV Mistrzostwa Europy Jodo – Szwecja

kategoria mudan :
3 miejsce Piotr Wawrzyniak

kategoria godan :
3 miejsce Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
3 miejsce (Tomasz Gabrusewicz, Łukasz Machura, Adam Bieniak, Michał Szczepański)

CZERWIEC

I Mistrzostwa Polski Kendo Dzieci, XVI Juniorów i XI Młodzieży – Bydgoszcz

Młodzicy :
1 miejsce Jan Wójcik

MAJ

IX Mistrzostwa Polski Jodo – Zawiercie

kategoria mudan :
1 miejsce Piotr Wawrzyniak
2 miejsce Rafał Wójcik

kategoria nidan :
1 miejsce Wiktor Bień
2 miejsce Tomasz Gabrusewicz
3 miejsce Ziemowit Domański

kategoria yondan :
2 miejsce Piotr Urbanek

turniej drużynowy :
2 miejsce – Meishinkan A – w składzie (P. Urbanek, W. Bień, T. Gabrusewicz)
3 miejsce – Meishinkan B – w składzie (Z. Domański, D. Borowiak, P. Wawrzyniak, R. Wójcik)

IX Mistrzostwa Polski Iaido – Zawiercie

kategoria nidan :
1 miejsce Tomasz Gabrusewicz
2 miejsce Piotr Wawrzyniak
3 miejsce Wiktor Bień

kategoria sandan :
3 miejsce Tomasz Antkowiak

Kategoria godan :
2 miejsce Adam Kitkowski

LISTOPAD

XXI Mistrzostwa Europy Iaido – Helsinki , Finlandia

turniej drużynowy :
1 miejsce (Ł. Machura, A. Bieniak, T. Antkowiak, K. Orciuch)

WRZESIEŃ

XIII Mistrzostwa Europy Jodo – Turyn , Italia

kategoria shodan :
1 miejsce Tomasz Gabrusewicz

turniej drużynowy :
3 miejsce (L. Machura, M. Szczepański, K. Orciuch, T. Gabrusewicz)

CZERWIEC

XV Mistrzostwa Polski Juniorów w Kendo oraz X Mistrzostwa Polski Młodzieży w Kendo – Bydgoszcz

Kategoria gi geiko :
3 miejsce Jakub Danilewicz

MAJ

VIII Mistrzostwa Polski Jodo – Zawiercie

kategoria mudan :
3 miejsce Piotr Wawrzyniak

kategoria shodan :
1 miejsce Tomasz Gabrusewicz
2 miejsce Dariusz Borowiak
kantosho: Dariusz Borowiak

kategoria nidan :
3 miejsce Wiktor Bień

kategoria yondan :
2 miejsce Adam Kitkowski
3 miejsce Piotr Urbanek
kantosho: Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
3 miejsce w składzie(A. Kitkowski, D. Borowiak, T. Gabrusewicz, P. Wawrzyniak)

VIII Mistrzostwa Polski Iaido – Zawiercie

kategoria shodan :
1 miejsce Tomasz Gabrusewicz
2 miejsce Dawid Gettler

kategoria nidan :
2 miejsce Piotr Wawrzyniak

kategoria sandan : 2 miejsce Tomasz Antkowiak

Kategoria godan :
1 miejsce Adam Kitkowski

STYCZEŃ

Międzynarodowy Turniej Ishido Cup – Utreht (Holandia)

Iaido
Kategoria shodan :
3 miejsce Rafał Jabłoński

Kategoria godan :
2 miejsce Adam Kitkowski

Jodo Kategoria sandan/yondan
3 miejsce Adam Kitkowski

WRZESIEŃ

XII Mistrzostwa Europy Jodo – Linz , Austria

kategoria shodan :
3 miejsce – Ziemowit Domański

turniej drużynowy :
3 miejsce (L. Machura, M. Szczepański, J. Kolasa, P. Urbanek)

CZERWIEC

Mistrzostwa Polski Kendo Juniorów i Młodzieży – Bydgoszcz

kategoria mlodzik :
1 miejsce – Jakub Danilewicz

MAJ

VII Otwarte Mistrzostwa Polski Iaido – Poznań

kategoria mudan :
1 miejsce – Dawid Gettler
3 miejsce – Piotr Baranowski
kantosho – Tomasz Gabrusewicz

kategoria shodan :
1 miejsce – Piotr Wawrzyniak
3 miejsce – Rafał Jabłoński
3 miejsce – Artur Rybarczyk

kategoria nidan :
2 miejsce – Bartłomiej Mormol
kantosho – Wiktor Bień

kategoria sandan :
1 miejsce – Tomasz Antkowiak

kategoria yondan :
1 miejsce – Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
2 miejsce – Meishinkan A (Dawid Gettler, Jarosław Głodek, Tomasz Antkowiak, Adam Kitkowski)

MARZEC

VII Otwarte Mistrzostwa Polski Jodo – Zawiercie

kategoria mudan :
1 miejsce – Dariusz Borowiak
3 miejsce – Artur Rybarczyk
kantosho – Artur Rybarczyk

kategoria nidan :
3 miejsce – Wiktor Bień

kategoria sandan :
3 miejsce – Piotr Urbanek

Nagroda Indywidualna Drugiego Stopnia za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2012 (Minister Sportu i Turystyki) Adam Kitkowski Trener Kadry Narodowej Iaido

GRUDZIEŃ

Finał 3 Edycji Pucharu Polski Iaido

Po 10 eliminacjach zwycięzcą “3 Edycji Pucharu Polski Iaido” został Dawid Gettler

LISTOPAD

I Siu-o Ryu Taikai – Warszawa

kategoria mudan :
2 miejsce – Tomasz Gabrusewicz

kategoria shodan :
1 miejsce – Wiktor Bień
3 miejsce – Ewa Andrzejak

LIPIEC

Kensei Iaido Taikai – Praga

kategoria nidan :
3 miejsce – Bartłomiej Mormol

CZERWIEC

20th Ko Jika International spring tournament kendo for juniors – Gandawa (Belgia)

kategoria technika – 10-13 lat :
kantosho – Jakub Danilewicz

Otwarte Mistrzostwa Niemiec Iaido – Villingen (Niemcy)

kategoria mudan :
1 miejsce – Rafał Jabłoński

kategoria nidan :
2 miejsce – Bartłomiej Mormol

Otwarte Mistrzostwa Niemiec Jodo – Villingen (Niemcy)

kategoria mudan :
3 miejsce – Wiktor Bień

MAJ

VI Otwarte Mistrzostwa Polski Iaido – Katowice

kategoria mudan :
1 miejsce – Piotr Wawrzyniak
3 miejsce – Rafał Jagłoński
3 miejsce – Ziemowit Domański

kategoria shodan :
3 miejsce – Ewa Andrzejak
kantosho – Wiktor Bień

kategoria nidan :
3 miejsce – Tomasz Antkowiak

kategoria yondan :
2 miejsce – Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
1 miejsce – Poznań Meishinkan, drużyna w składzie (T. Antkowiak, B. Mormol, J, Głodek, A. Kitkowski)

MARZEC

VI Otwarte Mistrzostwa Polski Jodo – Gdynia

kategoria nidan :
3 miejsce – Wiktor Bień

kategoria sandan – yondan :
3 miejsce – Adam Kitkowski
kantosho – Adam Kitkowski

Nagroda Indywidualna Drugiego Stopnia za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2011 (Minister Sportu i Turystyki)

Adam Kitkowski Trener Kadry Narodowej Iaido

PAŹDZIERNIK

XVIII Mistrzostwa Europy Iaido – Andora

kategoria nidan :
2 miejsce – Tomasz Antkowiak

WRZESIEŃ

X Mistrzostwa Europy Jodo – Stevenage , Wielka Brytania

kategoria shodan :
3 miejsce – Wiktor Bień

KWIECIEŃ

V Mistrzostwa Polski Iaido – Warszawa

kategoria mudan :
3 miejsce – Wiktor Bień
kantosho – Ewa Andrzejak

kategoria shodan :
2 miejsce – Jarosław Głodek

kategoria yondan :
1 miejsce Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
3 miejsce – Poznań, drużyna w składzie (T. Antkowiak, B. Mormol, J, Głodek, A. Kitkowski)

MARZEC

V Mistrzostwa Polski Jodo – Poznań

kategoria shodan :
3 miejsce – Grzegorz Poprawski

kategoria sandan :
2 miejsce – Piotr Urbanek

Nagroda Indywidualna Drugiego Stopnia za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2010 (Minister Sportu i Turystyki)

Adam Kitkowski Trener Kadry Narodowej Iaido

LISTOPAD

XVII Mistrzostwa Europy Iaido – Paryż, Francja

turniej drużynowy :
3 miejsce (L. Machura, D. Leszczynski, A. Bieniak, A.Kitkowski)

WRZESIEŃ

IX Mistrzostwa Europy Jodo – Bruksela, Belgia

kategoria nidan :
3 miejsce Piotr Urbanek

turniej drużynowy :
3 miejsce (L. Machura, D. Leszczynski, M. Szczepanski, A.Kitkowski)

LIPIEC

Goteborg IAIDO & JODO Summer Seminar 2010

IAIDO :
kategoria godan :
1 miejsce Adam Kitkowski

CZERWIEC

VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Kendo – Poznań

3 miejsce Alicja Lemańska

MAJ

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kendo – Olsztyn

3 miejsce (M. Olejniczak, N. Oksza-Strzelecki, A. Lemańska, M. Jaśtak, R. Jaśtak)

KWIECIEŃ

Mistrzostwa Europy w Kendo – Budapeszt

turniej drużynowy : 3 miejsce (Oskar Dziugiel, Michał Jaśtak, Rafał Jaśtak)
oraz (Krzysztof Bosak, Mariusz Wial, oraz Bartosz Barylski)

turniej indywidualny :
kantosho Oskar Dziugiel

MARZEC

IV Mistrzostwa Polski Iaido – Poznań

kategoria mudan :
1 miejsce Jarosław Głodek
2 miejsce Bartłomiej Mormol

kategoria shodan :
1 miejsce Tomasz Antkowiak

kategoria yondan :
1 miejsce Adam Kitkowski

turniej drużynowy :
1 miejsce Poznań (T. Antkowiak, B. Mormol, D. Krzyśka, A. Kitkowski)

IV Mistrzostwa Polski Jodo – Gdynia

kategoria mudan :
kantosho Wiktor Bień

kategoria nidan :
2 miejsce Piotr Urbanek

kategoria sandan :
2 miejsce Adam Kitkowski

GRUDZIEŃ

XI Zawody Drużynowe Jodo – Wielkiej Brytanii

3 miejsce (Piotr Urbanek, Dariusz Leszczyński, Adam Kitkowski)

Turniej Kendo Wigilia 2009 – Łódź

1 miejsce Oskar Dziugieł
2 miejsce Rafał Jaśtak

LISTOPAD

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kendo – Olsztyn

3 miejsce

VIII Mistrzostwa Europy w Jodo – Mierlo, Holandia

Turniej Drużynowy:
2 miejsce (Adam Kitkowski, Dariusz Leszczyński, Łukasz Machura, Marcin Wojtasik)

VIII Mistrzostwa Europy w Iaido – Mierlo, Holandia

kategoria mudan :
1 miejsce Tomasz Antkowiak

PAŹDZIERNIK

Mistrzostwa Polski Młodzieży w Kendo – Gdynia

2 miejsce Michał Jaśtak

WRZESIEŃ

PRAHA CUP 2009

Turniej mężczyzn:
2 miejsce Rafał Jastak

X Międzynarodowy Turniej Kendo – Baltic Cup – Szczecin

1 miejsce Rafał Jastak
3 miejsce Michał Jastak

LIPIEC

Geteborg IAIDO & JODO Summer Seminar 2009

IAIDO :
kategoria yondan – 1 miejsce Adam Kitkowski

JODO :
kategoria sandan – 1 miejsce Adam Kitkowski

CZERWIEC

III Mistrzostwa Polski IAIDO – Gdynia

Kategoria mudan :
1 miejsce Tomasz Antkowiak
3 miejsce Artur Rybarczyk

Kategoria nidan :
3 miejsce Daniel Krzyśka

Kategoria Yondan :
1 miejsce Adam Kitkowski

MAJ

16 IMP Kendo – Kraków

1 miejsce Rafał Jaśtak

KWIECIEŃ

VI MMPK w Kendo – Poznań

3 miejsce Alicja Lemańska

MARZEC

III MP JODO – Katowice

Kategoria mudan :
3 miejsce Wiktor Bień

Kategoria nidan/sandan :
1 miejsce Adam Kitkowski

Kantosho Piotr Urbanek

GRUDZIEŃ

ME IAIDO – Magglingen (Szwajcaria)

Kategoria sandan :
Kantosho Adam Kitkowski

ME JODO – Magglingen (Szwajcaria)

Kategoria mudan :
3 miejsce Grzegorz Poprawski

Kategoria shodan :
3 miejsce Piotr Urbanek

LISTOPAD

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kendo – Warszawa

kantosho Michał Jaśtak

PAŹDZIERNIK

Baltic Iaido Taikai – Szczecin

Kategoria mudan :
3 miejsce Tomasz Antkowiak

Kategoria nidan :
1 miejsce Daniel Krzyśka

Kategoria sandan :
2 miejsce Adam Kitkowski

WRZESIEŃ

Balic Cup – Gdynia

2 miejsce Rafał Jaśtak

CZERWIEC

Ellos Jodo Summer Seminar – Szwecja

Kategoria sandan :
3 miejsce Adam Kitkowski

Ellos Iaido Summer Seminar – Szwecja

Kategoria sandan :
1 miejsce Adam Kitkowski

II MP Iaido – Krapkowice

Kategoria mudan :
3 miejsce Artur Rybarczyk

Kategoria shodan :
3 miejsce Daniel Krzyśka

Kategoria sandan :
2 miejsce Adam Kitkowski
3 miejsce Jarosław Wolny

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (kendo) – Poznań

3 miejsce Alicja Lemańska

MAJ

II Mistrzostwa Polski Jodo

Kategoria mudan :
2 miejsce Paweł Kokoszka
3 miejsce Grzegorz Poprawski

Kategoria shodan :
1 miejsce Piotr Urbanek

II Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kendo – Kraków

2 miejsce

KWIECIEŃ

Otwarte Mistrzostwa Niemiec – Villingen

Kategoria shodan :
2 miejsce Piotr Urbanek

STYCZEŃ

X Międzynarodowy Turniej Ishido Cup – Mierlo (Holandia)

Kategoria shodan :
1 miejsce Piotr Urbanek

CZERWIEC

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (kendo) – Poznań

1 miejsce Małgorzata Szuba
3 miejsce Alicja Lemańska

MAJ

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kendo – Kraków

2 miejsce

KWIECIEŃ

XXI Mistrzostwa Europy w Kendo – Portugalia

Turniej Drużynowy Kobiet:
2 miejsce (Anna Betley, Karolina Grosiak, Alicja Lemańska, Natalia Maj, Małgorzata Szuba, Agnieszka Wial)

Turniej Indywidualny Meżczyzn:
Kantosho Rafał Jaśtak

LISTOPAD

XXV Indywidualne Mistrzostwa Polski w Kendo – Warszawa

1 miejsce Rafał Jaśtak
3 miejsce Michał Jaśtak

PAŹDZIERNIK

II Mistrzostwa Polski Młodzieży w Łodzi

1 miejsce Rafał Jaśtak
2 miejsce Michał Jaśtak
kantosho Alicja Lemańska

WRZESIEŃ

Mistrzostwa Europy w jodo – Brighton (Wlk. Brytania)

Kategoria nidan :
3 miejsce Adam Kitkowski

Baltic Cup VII – Gdynia

kantosho Małgorzata Szuba

CZERWIEC

III Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Kendo – Poznań

2 miejsce Małgorzata Szuba
3 miejsce Zuzanna Koperska

VII Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Bielsku Białej

kategoria dzieci :
2 miejsce Kinga Pawlak
3 miejsce Marek Kozłowski

kategoria juniorzy :
1 miejsce Michał Jaśtak

MAJ

XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski w Krakowie

1 miejsce (Adam Kaczmarek, Daniel Krzyśka, Małgorzata Szuba, Michał Jaśtak, Rafał Jaśtak)

MARZEC

Donau Cup – Wiedeń (Austria)

2 miejsce Rafał Jaśtak
kantosho Małgorzata Szuba

LUTY

Sugo Cup 2006 – Malmoe (Szwecja)

Turniej kobiecy :
2 miejsce Małgorzata Szuba

GRUDZIEŃ

Wigilia Kendo – Łódź

iaido kategoria shodan :
1 miejsce Paweł Kokoszka

Turniej kendo :
1 miejsce Rafał Jaśtak
kantosho Adam Kaczmarek

PAŹDZIERNIK

Baltic Cup VI im. Kozo Ando – Szczecin

2 miejsce Rafał Jaśtak

XIV Toru Giga Praha Kendo Cup

kantosho Małgorzata Szuba

WRZESIEŃ

I Indywidualne Mistrzostwa Kendo Młodzieży w Łodzi

1 miejsce Rafał Jaśtak

KWIECIEŃ

XX Mistrzostwa Europy w kendo w Bernie (Szwajcaria)

kantosho Rafał Jaśtak

Mistrzostwa Europy Kendo Juniorów – Berno (Szwajcaria)

2 miejsce Michał Jaśtak

LUTY

XXIV Indywidualne Mistrzostwa Polski w kendo – Warszawa

2 miejsce Rafał Jaśtak

LISTOPAD

III Mistrzostwa Europy w jodo – Sztokcholm

kategoria shodan :
3 miejsce Adam Kitkowski
3 miejsce Jarosław Wolny

WRZESIEŃ

I Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet Kendo – Gdynia

3 miejsce Małgorzata Szuba

CZERWIEC

V Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów – Bielsko Biała

młodzicy :
2 miejsce Zuzanna Koperska

MAJ

XVI Drużynowe Mistrzostwa Polski – Morąg

kantosho Małgorzata Szuba

CZERWIEC

IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź

juniorzy :
2 miejsce Jakub Tepper

młodzicy :
2 miejsce Michał Jaśtak

dzieci :
3 miejsce Zuzanna Koperska

GRUDZIEŃ

Turniej “Wigilia kendo”

seniorzy :
3 miejsce Krzysztof Jacek
3 miejsce Adam Kitkowski

PAŹDZIERNIK

Drużynowe Mistrzostwa Polski – Szczecin

3 miejsce Poznańska Sekcja Kendo PKK (Sławomir Słomiński, Przemysław Baczyński, Artur Różański)

Międzynarodowy turniej Baltic Cup III – Szczecin (Pierwsze w Polsce otwarte Mistrzostwa kobiet w kendo)

3 miejsce Małgorzata Szuba
3 miejsce Kay Gajdzińska

CZERWIEC

III Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Ostrowie Wielkopolskim

juniorzy do lat 14 :
kantosho Zuzanna Koperska

MARZEC

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Kendo – Olsztyn

3 miejsce Jarosław Wolny